Warszawski Targówek organizuje spotkanie biznesowe dotyczące znaków towarowych i ochrony własności intelektualnej

Zastanawiałeś się kiedyś, jak efektywnie zarządzać swoją marką, co kryje się za ochroną znaku towarowego, czy możesz starać się o fundusze unijne na ochronę własności intelektualnej? Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy wraz z lokalnymi przedsiębiorcami organizują spotkanie biznesowo-networkingowe Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek, aby odpowiedzieć na te pytania.

Podczas tego wydarzenia głównym prelegentem będzie Kamila Brylak, prawniczka specjalizująca się w prawie znaków towarowych, wzorach przemysłowych, prawie autorskim oraz prawie nieuczciwej konkurencji. Z racji swojej wieloletniej (ponad czterech lat) pracy w obszarze własności intelektualnej (IP), posiada ona bogate doświadczenie w zakresie ochrony i zarządzania tym rodzajem własności.

W ramach swojej praktyki zawodowej Brylak koncentruje się na tworzeniu dogłębnych i skutecznych strategii dotyczących własności intelektualnej – od ich opracowania, poprzez zabezpieczanie, aż do egzekwowania praw. Jednak jej działalność nie ogranicza się wyłącznie do kwestii prawnych – prowadzi także szkolenia z zakresu IP dla startupów i przedsiębiorców.

Przed podjęciem pracy w Basck, Brylak związała się z prawnymi biurami świadczącymi usługi prawne i biznesowe dla polskich i zagranicznych firm. Jej obszar działania obejmował prawo handlowe, prawo IT (regulacja aspektów prawnych związanych z technologiami informacyjnymi, komunikacyjnymi i cyfrowymi), prawo własności intelektualnej oraz ochronę danych osobowych.