Rozwinięcie sieci kontaktów biznesowych – jak to robić? Spotkanie dla przedsiębiorców na Targówku

Podczas najbliższego zebrania Klubu Przedsiębiorców z Dzielnicy Targówek, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o znaczeniu i sztuce konstruowania relacji biznesowych. Prelegent spotkania przedstawi kluczowe aspekty tzw. networkingu, czyli budowania sieci kontaktów biznesowych.

Zebranie zaplanowane jest na wtorek 23 stycznia. Odbędzie się w godzinach od 17:00 do 19:30, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ulicy L. Kondratowicza 20.

Przemysław Czarnota, prelegent tego wydarzenia, jest doświadczonym przedsiębiorcą i twórcą innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Jest on również założycielem Smart Golf Club, klubu golfowego dedykowanego dla środowiska biznesowego oraz Fundacji Świadomego Przedsiębiorcy, której celem jest wspieranie rozwoju biznesu.

Uczestnicząc w tym spotkaniu, uczestnicy zdobędą cenne informacje na temat roli kontaktów w świecie biznesu, różnych aspektów networkingu oraz kluczowych zasad konstruowania efektywnych relacji biznesowych.

Co więcej, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej działalności gospodarczej będą miały okazję nawiązać nowe, wartościowe kontakty z przedsiębiorcami reprezentującymi różne branże. To również doskonała okazja do zaprezentowania swojego profilu biznesowego czy marki na forum partnerów i firm zrzeszonych w Klubie Przedsiębiorców.