Jakie ciekawe miejsca warto odwiedzić w Targówku?

Gdzie można znaleźć Warszawski Central Park? Otóż jest to miejsce znajdujące się w Targówku. To taka nieoficjalna nazwa, która została przypisana do Parku Bródnowskiego. To właśnie tam znaleźć można fontannę, plac zabaw, boisko do koszykówki i siatkówki.

Nie można zapomnieć także o trzech akwenach wodnych. Co jeszcze należy wiedzieć o Targówku? Oto kilka najciekawszych miejsc, jakie można tam znaleźć.

Targówek – ciekawe miejsca do zobaczenia

Będąc w tej dzielnicy koniecznie należy zapoznać się z Hangarem 646. Świetne miejsce, jakie na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom trampolin, jak również ścianek wspinaczkowych, torów przeszkód, czy też tyrolek zjeżdżalni. Z tej oto atrakcji skorzystać mogą nie tylko dzieci i młodzież, ale także seniorzy.

WakeFarma to stosunkowo młode miejsce, które przyciąga do siebie miłośników sportu wakeparkiem z przeszkodami, torem do skimboard’u. Nie można zapomnieć, że na miłośników aktywności sportowych czeka tutaj także plaża z przygotowanym boiskiem sportowym. Często organizowane są tutaj również zajęcia z crossfitu, czy też jogi. Warto na chwilę zatrzymać się przy nowoczesnej fontannie, a także w restauracji na smakowitym posiłku.

Warto również odwiedzić Park Rzeźby. To miejsce, które pokazuje ewoluującej wystawy sztuki współczesnej. Ciekawostką jest to, że dane miejsce może odwiedzać 24h na dobę. Całość prezentowana jest na świeżym powietrzu i nie obowiązują żadne ograniczeni, jeżeli chodzi o wstęp.

Warto odwiedzić Targówek, jeżeli ktokolwiek będzie w Warszawie. Piękna dzielnica, która ma wiele do zaoferowania nie tylko mieszkańcom, ale również turystom.