Budowa imponującego kompleksu mieszkaniowego w samym sercu Warszawy

Cavatina, znany deweloper na polskim rynku nieruchomości, intensywnie przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad swoją najnowszą inwestycją. Planowany projekt to wieżowiec o wysokości przekraczającej 100 metrów, który stanie w prestiżowej lokalizacji – centrum Warszawy. Dominujący charakter inwestycji będzie miał funkcję mieszkalną, co jest jedną z domen specjalizacji firmy Cavatina.

Pełna harmonii i dynamicznie reagująca na potrzeby miasta koncepcja „Chmielna 75” zakłada realizację projektu typu mixed-use. Oznacza to, że na ponad hektarowym terenie, oprócz funkcji mieszkalnej, znajdzie się także przestrzeń handlowo-usługowa. Inwestycja dostarczy do stolicy nie tylko nowe mieszkania, ale także miejsca pracy oraz powierzchnie przeznaczone dla kultury i rekreacji.

Całość projektu jest finansowana przez Cavatina Holding. Firma ta dokonała zakupu gruntów pod budowę inwestycji przy ulicy Chmielnej za sumę przekraczającą 145 milionów złotych. W ten sposób potwierdza swoje zamiary dotyczące realizacji planowanej inwestycji.