Prace drogowe w okolicach ulic Chodeckiej, Łojewskiej, Krasnobrodzkiej, Radzymińskiej i Bystrej – możliwe utrudnienia

W najbliższy weekend na warszawskim Targówku zostaną przeprowadzone prace drogowe, które mogą wpłynąć na organizację ruchu w tej części miasta. Naprawy dotkną fragmentu ulicy Chodeckiej pomiędzy Łojewską a Krasnobrodzką, gdzie będą pracować specjaliści od infrastruktury drogowej. W tym samym czasie prace będą prowadzone również na skrzyżowaniu Radzymińskiej z Bystrą, gdzie prywatny inwestor przeprowadzi frezowanie nawierzchni.

Działania na Targówku będą obejmować dwa procesy frezowania. Jedno z nich, przeprowadzone przez prywatnego inwestora, odbędzie się na skrzyżowaniu ulic Radzymińskiej i Bystrej. W związku z tym kierowcy korzystający z Radzymińskiej będą musieli jeździć jednym pasem ruchu w obie strony, zaś ruch na ulicy Bystra zostanie całkowicie wstrzymany.

Prace przy wymianie nawierzchni rozpoczną się 24 listopada (piątek) o godzinie 22 i potrwają do 27 listopada (poniedziałek) do godziny 5 rano. W tym czasie zamknięty dla ruchu będzie fragment Radzymińskiej prowadzący w stronę Marek – od ulicy Krynoliny za Bystrą, a także około 180-metrowy odcinek Bystrej. Kierowcy będą mogli korzystać z dwóch pasów ruchu prowadzących w kierunku Pragi-Północ i jednego pasa ruchu w stronę Marek.