Podłogi drewniane Targówek. Polecane sklepy w Warszawie 2023

Ta dzielnica w Warszawie to zagłębie sklepów podłogowych. W zależności od budżetu podłogi drewniane na Targówku możesz kupić w cenie od 200 do 500 zł za metr kwadratowy. Oczywiście dla mniej zasobnych portfeli ofertę mają też dyskonty budowlane.

Podłogi drewniane, a deska podłogowa? Czym się różnią

Podłogi drewniane są dzisiaj sprzedawane zwykle nie jako deska lita (niepraktyczne rozwiązanie), a właśnie deska podłogowa. Spotkacie się także z określeniem deska warstwowa lub deska dwuwarstwowa. Taka podłoga składa się z kilku warstw m.in. litego dębu oraz sklejki brzozowej lub płyty HDF. Wszystko po to aby wydłużyć żywotność podłogi drewnianej – zwiększyć jej odporność na:

  • wilgoć
  • temperaturę
  • uszkodzenia mechaniczne

Deska podłogowa jest przystosowana do ogrzewania podłogowego, a polscy producenci wykorzystują do jej produkcji certyfikowane materiały. Jeśli w rozmowie ze sprzedawcą zagłębicie się w tematykę dekorów podłogowych, przekonacie się, że to prawdziwe dzieła sztuki, których wybarwienia potrafią być wynikiem bardzo wysublimowanej techniki produkcji. Ręcznie wykonane produkty odznaczają się wyższą jakością, unikalnym wyglądem, ale oczywiście wiążę się to także z wyższą ceną. Biorąc pod uwagę, że podłoga drewniana to inwestycja na ponad 100 lat, warto rozważyć zakup solidnej deski i realizację przez profesjonalnych parkieciarzy. Pamiętaj, że zakup dębowej podłogi z usługą zmienia całkowity koszt. Z istotną korzyścią dla Ciebie. O szczegóły zapytaj w Demoprojekt Podłogi Drewniane Targówek Warszawa (sklep z podłogami drewnianymi).

Jak znaleźć sklep z podłogami drewnianymi na Targówku

Wybierz sklep z podłogami drewnianymi na Targówku, który specjalizuje się tylko w tej kategorii produktach. W ten sposób masz pewność, że wybierasz wśród oferty wysokiej jakości produktów z Polski. Deska podłogowa to jednak konkretny wydatek i warto poradzić się sprzedawcy w wyspecjalizowanym sklepie.

Zapytaj Google o sklep z podłogami na Targówku. W 2023 otrzymasz bogatą listę niemal 10 sklepów o bardzo zróżnicowanej ofercie. Warto wybrać sklep Demoprojekt na Targówku, który jest dystrybutorem legendarnej polskiej marki podłogowej Parkiet Hajnówka. Znajdziecie tutaj jodełkę francuską, jodłę angielską oraz szereg dębowych podłóg o różnej charakterystyce:

  • podłogi bielone
  • szczotkowane
  • barwione

Producent podłóg drewnianych obchodzi 90 urodziny

Producent podłóg drewnianych tzw. tradycyjnych – tworzących w dalszym ciągu handmade’owe arcydzieła – obchodzi w tym roku 90 urodziny. Przez ten czas rzemieślnicy Parkiet Hajnówka zdobyli unikalną wiedzę nie tylko od swoich poprzedników, ale także często ojców, a nawet dziadków. 

Choć Parkiet Hajnówka to producent tradycyjnych podłóg drewnianych to jednak dosyć nowoczesna firma. Część procesu produkcji pozostaje ręczna, a część jest zautomatyzowana. Zakład produkcyjny tej rodzinnej polskiej firmy zasilany jest w 80 % energią słoneczną z własnej elektrowni fotowoltaicznej. Producent oferuje jeden z najszerszych asortymentów dekorów o czym możecie się przekonać, odwiedzając Demoprojekt na Targówku w Warszawie.