Ogłoszenie o otwarciu nowego sklepu HalfPrice w Home Park Targówek

Grupa CCC, do której należy HalfPrice, planuje wprowadzenie swojego nowego sklepu off-price na terenie Home Park Targówek. Jest to kolejny krok w szerzeniu sieci sklepów tego rodzaju na terenie Polski.

Miejsce, gdzie powstanie nowy punkt sprzedaży HalfPrice, to lokal, który wcześniej zajmował brytyjski brand Sports Direct. Przygotowania do otwarcia sklepu są obecnie w pełnym toku, a klientów Home Park Targówek czeka nowa destynacja zakupowa o charakterze off-price.

Sieć HalfPrice dynamicznie się rozwija nie tylko na polskim rynku, ale także poza granicami naszego kraju. Można spotkać jej sklepy m.in. w Austrii, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, na Łotwie czy Węgrzech. Obecnie marka posiada w swoim portfolio ponad 100 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy.

Homepark Targówek to znane warszawskie centrum handlowe, które gromadzi wiele popularnych marek. Wśród najemców znajdują się takie firmy jak Leroy Merlin, Jula, Komfort, JYSK, TK Maxx, Pepco, Sportano, Smyk oraz sklep spożywczy Lidl. Niewątpliwie otwarcie sklepu HalfPrice będzie kolejnym atutem dla tego centrum handlowego.