Nadchodzi piknik pełen atrakcji na Dzień Matki i Dziecka na Plaży Wilanów

25 maja na Plaży Wilanów zapanuje radosna atmosfera, pełna kreatywnych warsztatów oraz pamiętnych koncertów. Wszystko to przygotowane jest specjalnie dla uczestników Pikniku na Dzień Matki i Dziecka. Tego dnia, od 14:00 do 20:00, będzie można cieszyć się mnóstwem atrakcji przeznaczonych dla całych rodzin.

Przygotowany program zapewni rozrywkę dla każdej grupy wiekowej. Uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w licznych atrakcjach, do których należą między innymi: interaktywne warsztaty, zabawki dmuchane, błyszczące tatuaże, a także malowanie twarzy. Nie zabraknie również kącika plastycznego, foodtrucków czy też zjeżdżalni. Ponadto, najmłodsi będą mogli brać udział w tworzeniu baniek mydlanych czy też pleceniu warkoczyków.

Miłośnikom muzyki i tańca gorąco polecamy strefę pod sceną. To tam od godziny 18:00 rozpoczną się emocjonujące koncerty. Na scenie wystąpią utalentowani artyści tacy jak LemOn, Sara James oraz An4tol. Ich występy na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.

Piknik oferuje również edukacyjną rozrywkę. Ciekawskie pociechy oraz ich rodzice będą mogli uczestniczyć w pokazach chemicznych, warsztatach i zabawkach sensoplastycznych. Nie zabraknie również eksperymentów z suchym lodem czy gier i zabaw matematycznych. Ponadto, dla zainteresowanych przewidziano warsztaty z udzielania pomocy przedmedycznej. Zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci oraz filcowanie na sucho to kolejne propozycje dla małych artystów.