Dramat trzydziestopięciolatki z Targówka. Były chłopak groził jej śmiercią!

Wszystko wydarzyło się na początku stycznia 2023 roku. Na komisariat policji na Targówku zadzwoniła zdesperowana kobieta, która obawiała się o swoje życie. Właśnie zerwała z mężczyzną, który ma już przeszłość kryminalną. Wszystko skończyło się w zaskakujący sposób.

Przerażona 35-latka skontaktowała się z policją bo jak sama przyznawała, boi się swojego byłego chłopaka. 47-latek, na wieść o zerwaniu miał zachowywać się agresywnie i grozić kobiecie, że ją zabije. Wiedziała ona o przeszłości kryminalnej swojego partnera, więc wzięła jego słowa na poważnie.

Przybyli na miejsce policjanci skierowali kobietę do szpitala na ogólne badania, głównie ze względu na jej zły stan psychiczny. Szybko również ujęto 47-latka, który przy zatrzymaniu próbował podać fałszywe dane. Jak się okazało, mężczyzna jest poszukiwany przez dwie inne prokuratury, w Elblągu i Skoczowie.

Za skierowanie gróźb karalnych mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia. Nie wiadomo jednak, ile zarządzi sąd po rozpatrzeniu wszyskich wniosków z prokuratury w Polsce.